Дізнайтесь де саме Ви будете проходити ЗНО!

, , Коментувати

Стартує додатковий період реєстрації!

Відповідно до Календарного плану підготовки та проведення ЗНО у 2019 році,
з 03 травня до 20 травня 2019 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2019. Повідомляємо, що у цей визначений період можуть зареєструватись особи які:

1) за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і мають намір здавати ЗНО для вступу до закладів вищої освіти ІІ — ІV р. акр.;

2) брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвались для участі у ЗНО в основний період реєстрації;

3) належать до категорії осіб із непідконтрольних територій та не зареєструвались в основний період реєстрації;

4) мають складати державну підсумкову реєстрацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватись в основний період реєстрації.

Нагадуємо, що зареєструватись можна самостійно, скориставшись посиланням, що буде активним на сайті УЦОЯО або ж звернутись до Львівського регіонального центру оцінюванняя якості освіти (м. Львів, вул. Шевченка, 116, корпус 2), Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Луцьк, вул. Винниченка, 31), Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74).

Дізнайтесь де саме Ви будете проходити ЗНО!

            Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами проведення у Волинській, Львівській та Рівненській областях.

            Учасники, зареєстровані для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість роздрукувати запрошення-перепустки, де буде вказана адреса пунктів проведення ЗНО на обрані предмети тестування.

Для цього необхідно зайти на «Інформаційну сторінку учасника ЗНО» (за номером сертифіката та пін-кодом, який є у ньому) через сайт УЦОЯО чи сайт Львівського регіонального центру оцінювавння якості освіти.

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення ЗНО здійснюється у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.  за наявності:

  • документа, що посвідчує особу (паспорта, ІD картки тощо),
  • Сертифіката;
  • запрошення-перепустки

                       

                                                           Бажаємо успіху!

 

Разные социальные группы людей предпочитают отдых в Сочи Яхты полное погружение в отдых, спокойный и лечебный, скидки.
 

Відповісти