До 100-річчя Соборності України

, , Коментувати

Виховання патріотизму в молоді – одна з найактуальніших тем сьогодення. Тільки в єдності та згуртованості український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.

У закладах загальної середньої освіти району проведено: виховні години «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності», бесіди, тематичні уроки, загальношкільні виховні заходи, присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської  Народної Республіки. У шкільних бібліотеках оформлено книжкові тематичні виставки до цієї важливої для України історичної  події.

Заходи проводились з метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей і пройшли під знаком єднання українського суспільства та під загальним гаслом —  «Єдина і неподільна Україна» з використанням історичних паралелей подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому й нинішньою звитягою народу проти експансії на українські землі.

 

 

Відповісти