Ярмарок професій

, , Коментувати

04 грудня 2018 відділом освіти та молоді  спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації організовано та проведено традиційний  «Ярмарок професій» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району.

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних  робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій». Понад 300 майбутніх випускників шкіл міста та району, а також їхні батьки відвідали цьогорічний ярмарок професій. Листівки, буклети, довідники, папки з описом професій – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

Для презентації своїх навчальних закладів на  «Ярмарок професій» прибули представники 21 професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Представники навчальних закладів розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування і т.д.

Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами,   отримати  кваліфіковані відповіді на запитання. Відвідання «Ярмарку професій» сьогодні, в   перспективі — усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.

 

Відповісти