Обмін досвідом освітян у Маневичах

, , Коментувати

Днями  делегація  освітян Рожищенського району відвідала Маневицький  край, де взяла  участь в міжрайонному семінарі з обміну досвідом щодо реалізації Нової української школи та нового освітнього простору.

Наші колеги  побували у закладах загальної середньої освіти сіл Красноволля, Тельчі, Велика Осниця, Кукли, НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – гімназія»,  відвідали інклюзивно-ресурсний центр та  районний центр творчості дітей та юнацтва.
Стільки приємних емоцій, нових знань і просто найкращих вражень лишилося у пам’яті після відвідувань закладів освіти Маневицького району, а семінар по питаннях  Нової української школи надав змогу освітянам Рожищенського та Маневицького районів обмінятись думками, досвідом  своїм баченням щодо впровадження в дію нового Закону «Про освіту».     Начальник відділу освіти Маневицької райдержадміністрації Валентина Книш гостинно зустріла та супроводжувала делегацію рожищан  по закладах освіти, розповіла про здобутки  освітянської галузі району  та  як  вирішуються проблеми, що виникають на шляху впровадження Нової української школи.

Наших земляків привітали керівники району: голова Маневицької райдержадміністрації А. Линдюк та голова районної ради А.Мельник. Виступаючи перед учасниками  делегації керівники зауважили, що освітянська галузь в районі є одною із пріоритетних, а кошти що вкладаються в освіту – вкладаються у майбутнє.

Керівники закладів загальної середньої освіти Рожищенського району залишився у захваті від теплого, щирого прийому, рівня матеріально-технічного, естетичного та змістового наповнення приміщень закладів освіти сусідів і наполегливою, творчою роботою маневиччан щодо реалізації Нової української школи та нового освітнього простору.

Начальник відділу освіти та молоді Рожищенської райдержадміністрації Ігор Кузава подякув господарям за теплий та щирий прийом, змістовне спілкування, велику користь від таких зустрічей по обміну досвідом та запросив маневиччан у Рожищенський район щоб продовжити  плідну співпрацю.

 

Відповісти