Впровадження Нової української школи в Рожищенському районі.

, , Коментувати

У районі впроваджуються реформи у галузі освіти. Зокрема, з початку нового навчального року першокласники вже навчаються по-новому. Усі вчителі початкових класів, що працюють з першими класами  пройшли відповідні курси, отримали сертифікати та готові до роботи в Новій українській школі.

Для впровадження реформ держава виділила Рожищенському району   цільову освітню субвенцію в сумі 1,639 млн. грн. З коштів районного бюджету передбачених на галузь освіти у 2018 році виділено  186,8 тис. грн. Станом на 31 жовтня 2018 року заклади загальної середньої освіти району вже отримали обладнання для роботи в Новій українській школі. Зокрема: ноутбуки, багатофункціональні пристрої, інтерактивні дошки, проектори, ламінатор, дидактичні матеріали для організації уроків в перших класах.

Також, днями відділ освіти та молоді райдержадміністрації додатково отримав для першокласників набори LEGO, завдяки благодійній ініціативі фонду The LEGO Foundation, який наразі активно займається освітніми проектами.

Найближчим часом першачки отримають нові одномісні парти.

Цього року у перший клас пішло 460 дітей, які навчаються  у 33 класах закладів загальної середньої освіти району. Тож хочемо побажати їм цікавих і змістовних уроків, що допоможуть малечі тренувати пам’ять, розвивати моторику, логічно  та  творчо мислити.

 

Відділ освіти та молоді райдержадміністрації

 

Відповісти