Впровадження Нової української школи

, , Коментувати

Мета Нової української школи – створити умови в закладах загальної середньої освіти, де  буде дітям приємно навчатись, що даватимуть школярам не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті, де  прислухатимуться до думки дитини, навчатимуть критично мислити, створять умови щоб учні не боялись висловлювати власну думку, навчать їх бути відповідальними громадянами.  Замість запам’ятовування фактів та визначень, понять, учні набуватимуть компетентностей, знань, умінь, навичок, способів мислення, цінностей, інших  якостей, що визначать здатність особистості в майбутньому успішно соціалізуватися. Тобто  формується ядро знань,  на яке будуть накладатись уміння цими знаннями користуватися, цінності та навички, що знадобляться  дітям  в подальшому  професійному та приватному житті.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2018 року № 237 «Деякі питання надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» здійснено перші закупівлі технічних засобів.  Днями в відділі освіти та молоді райдержадміністрації відбулось вручення оргтехніки  загальноосвітнім  навчальним закладам району для організації роботи в перших класах 2018-2019 навчального року, за програмою Нової української школи. Керівники шкіл отримали ноутбуки та багатофункціональні лазерні пристрої. Вивчається питання щодо закупівлі шкільних меблів, іншої оргтехніки та дидактичних матеріалів  для організації  навчання.

Cтеклянные перегородки, от производителя полукруглые перегородки из стекла заказать комнатные стеклянные перегородки, свое производство, скидки новым клиентам.
 

Відповісти