Свято для юних обдарувань

, , Коментувати

Обдаровані діти – майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь  України, її світовий авторитет, які своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу району, ступили на першу сходинку  зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання з предметів в  обласних та Всеукраїнських олімпіадах, Малій академії наук, на обласних, Всеукраїнських, Міжнародних творчих конкурсах і спортивних  змаганнях.  Це результат щоденної, наполегливої  роботи на уроках та після них, в школі,  Будинку дитячої творчості, вдома, з досвідченими вчителями,  керівниками гуртків, тренерами  і самостійно.

Незабутнє свято з нагоди вшанування переможців відбулося 30 травня  в концертному залі РД «Просвіта» м. Рожище.  Із щирими привітаннями до майбутньої еліти української держави звернулися:  голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська, заступник голови Рожищенської районної ради Раїса Кучмук та начальник відділу освіти та молоді Рожищенської райдержадміністрації Ігор Кузава. Керівники нагородили дітей Грамотами та грошовими сертифікатами.

Свято юних талантів не було б таким чарівним і урочистим,  без чудового святкового концерту вихованців Рожищенського Будинку дитячої творчості.

Вітаємо переможців! Дякуємо організаторам святкового концерту!

 

Відповісти