Шановні вчителі, батьки та учні!

, , Коментувати

Сьогодні, в цей весняний день ми  відзначаємо радісне і водночас трохи сумне свято Останнього дзвінка. В останнє він пролунає  для одинадцятикласників та деяких учнів дев’ятих класів і покличе їх у незвідану і довгу дорогу майбутнього.

Пройде час, пролетять роки, але у вашій пам’яті, дорогі випускники, назавжди залишиться ваш перший учитель: добрий, лагідний, справедливий і вимогливий, інколи суворий, але все одно найулюбленіший. Бо саме він вперше навчав вас читати, писати, рахувати, а також розуміти і берегти прекрасне, любити свою Батьківщину, навчав розумного, доброго, вічного. Завдяки його старанню, вмінню,   терпінню і знанням Ви досягли  високих результатів у навчанні. Сьогодні Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо Вам щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Хочемо подякувати всім педагогам за гідний внесок, що вкладений в учнів і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею Ви допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Для багатьох школярів Останній дзвоник  сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. То ж хочемо побажати  Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового навчального   року.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

 

Відділ освіти та молоді райдержадміністрації

 

Відповісти