Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад.

, , Коментувати

У січні-лютому 2018 року відбувся обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад, в якому взяли участь 39  учнів закладів загальної середньої освіти району. Приємно зазначити, що наш район показав гарні результати. Маємо 26 переможців та призерів обласних  учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Семенюк Антоніна, учениця 10 класу комунального опорного навчального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Рожище» зайняла І місце з історії, а Гнатченко Максим, учень 10 класу Рожищенського навчально-виховного комплексу №4 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» І місце з інформаційних технологій.

Високі результати показали учні НВК №4 м.Рожище –  7 (1 перше, 2 других, 4 третіх) призових місць; КОНЗ ЗОШ №3 м.Рожище  –  6 (1 перше, 1 друге, 4 третіх) призових місць;  ЗОШ с.Топільне –  4 (2 других, 2 третіх) призових місць; ЗОШ №2 м.Рожище – 3 (1 друге, 2 третіх) призових місць; ЗОШ с.Ворончин –  2 (1 друге, 1 третє) призових місць; КОНЗ ЗОШ с.Переспа  –  2 (1 друге, 1 третє) призових місць; ЗОШ №1 м.Рожище –  2 (2 третіх) призових місць.

Висловлюємо щиру подяку  вчителям за вкладену працю, батькам – за розумних дітей, а школярам бажаємо досягти ще вищих результатів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку!

Молодці! Пишаємося вами!

Список призерів обласних олімпіад у 2017-2018 навчальному році

№ п/п ПІБ учня Клас Заклад загальної середньої освіти Предмет Місце ПІБ вчителя
1 Пархоменко Вікторія Валентинівна 9 Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» Трудове навчання ІІІ Шрай Зореслава Степанівна
2 Кислюк Дмитро Анатолійович 11 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Ворончин Трудове навчання ІІ Демчук Олександр Іванович
3 Вакулюк

Павло Олександрович

9 Комунальний опорний навчальний  заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Переспа» Трудове навчання ІІ Семенюк Петро Андрійович
4 Омельчук Катерина Володимирівна 11 Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Правознав-ство ІІІ Яблонський Юрій Михайлович
5 Синя Тетяна Валеріївна 9 Рожищенськийнавчально-виховний комплекс №4 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Правознав-ство ІІІ Яблонський Юрій Михайлович
6 Глинюк Ніна Русланівна 10 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 м. Рожище Астрономія ІІ Киричик Людмила Анатоліївна
7 Лавренчук Андрій Олександрович 9 Комунальний опорний навчальний заклад»ЗОШ І-ІІІст.№3 м.Рожище» Фізика ІІІ Вірна Олена Михайлівна
8 Глинюк Ніна Русланівна 10 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 м. Рожище Рожищенського району Волинської області Фізика ІІІ Киричик Людмила Анатоліївна
9 Костюк Катерина Петрівна 8 Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Ворончин Українська мова та література ІІІ Рощук Галина Володимирівна
10 Синя Тетяна Валеріївна 9 Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Українська мова та література ІІ Куденьчук Людмила Ананіївна
11 Кузава
Власта Ігорівна
10 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Топільне Географія ІІ Маркова Наталія Володимирівна
12 Кузава
Каріна Ігорівна
8 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Топільне Географія ІІІ Маркова Наталія Володимирівна
13 Макарусь Владислав Олександрович 9 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 м. Рожище Польська мова та література ІІІ Сахащик Ольга Іванівна
14 Кондратюк Вікторія Юріївна 10 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 м. Рожище Екологія ІІІ Віннічук Вікторія Олегівна
15 Кондратюк Вікторія Юріївна 10 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 м. Рожище Хімія ІІІ Ірійчук Дмитро Танасійович
16 Лавренчук Андрій Олександрович 9 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №3 м. Рожище Хімія ІІІ Пелех Наталія Володимирівна
17 Семенюк Антоніна Андріївна 10 Комунальний опорний навчальний заклад «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Рожище» Історія І Ігнатюк Тетяна Сергіївна
18 Клімчук Максим Анатолійович 9 Комунальний опорний навчальний заклад «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Рожище» Біологія ІІІ Семенюк Наталія Євгенівна
19 Семенюк Антоніна Андріївна 10 Комунальний опорний навчальний заклад «ЗОШ І-ІІІ ст. №3  м. Рожище» Біологія ІІ Семенюк Наталія Євгенівна
20 Демчук Олександр Олександрович 7 Комунальний опорний навчальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Рожище» Математика ІІІ Цибульська Антоніна Олексіївна
21 Вітовщик Павло Васильович 8 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Топільне Інформа-тика ІІ Герасимяк Володимир Миколайович
22 Хітько Юлія Володимирівна 8 Комунальний опорний навчальний  заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Переспа» Інформа-тика ІІІ Конащук Сергій Володимирович
23 Римчук Ірина Вікторівна 10 Рожищенський навчально-виховний заклад №4 «Загальносвітнія школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Інформа-тика ІІ Тананайко Олена Григорівна
24 Гнатченко Максим Михайлович 10 Рожищенський навчально-виховний заклад №4 «Загальносвітнія школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Інформа-тика ІІІ Кадушкіна Тетяна Петрівна
25 Вітовщик Павло Васильович 8 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня c. Топільне Інформа-ційні технології ІІІ Герасимяк Володимир Миколайович
26 Гнатченко Максим Михайлович 10 Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» Інформа-ційні технології І Кадушкіна Тетяна Петрівна

 

 

 

Відповісти