Відбувся обласний конкурс «Срібні дзвіночки» у Ковелі

, , Коментувати

27 січня у місті Ковелі  відбувся обласний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки».  Мистецьке дійство проходило в Ковельському  палаці  учнівської молоді ім. Івана Франка.

Нагадаємо, що організаторами музичного конкурсу є управління освіти і науки облдержадміністрації, Волинський державний центр естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Щорічно, творчий захід проводиться з метою популяризації традицій українського вокального мистецтва, пошуку та  відкриття нових обдарувань. Помітно, що з року в рік росте майстерність конкурсантів.

За умовами музичних змагань учасників  розподілили по трьох вікових групах: молодша, середня та старша.

Серед великої кількості неймовірно сильних вокалістів, були й вихованці Рожищенського БДТ та Рожищенського НВК № 4 які гідно представили наш край на ковельській сцені. Більше того – вибороли призові місця!

ІІ місце в молодшій категорії здобула  Сасовська Тетяна, вихованка Рожищенського Будинку дитячої творчості (керівник – Ірина Матвійчук).

ІІІ місце в старшій віковій групі отримала Демчук Вікторія, учениця Рожищенського НВК № 4 (керівник — Вальчишин Олена).

За участь у конкурсі грамотою управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації нагороджена Вінник Дарина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Доросині, вихованка Рожищенського БДТ (керівник – Ірина Матвійчук).

Вітаємо учасників та переможців!

 

Відповісти