Районний семінар вчителів зарубіжної літератури

, , Коментувати

26 січня 2018р. в Рожищенському НВК№4 «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» методист Рожищенського РМК Войтович В.С. та керівник районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури Зінкіна Л.Б. провели районний семінар вчителів зарубіжної літератури.

Вчитель-методист названої школи Гресь Л. В. поділилася з колегами досвідом в провадженні в практику проектних робіт.

Її вихованці, учні 11 класу, представили на огляд результати довготривалого проекту з теми «Глибинні зрушення в поезії XXст.». Школярі продемонстрували життєвий шлях та творчі пошуки М. Цвєтаєвої, провели дослідження народних витоків в поезії іспанця Гарсія Лорки та пов’язали її з етносом українського народу.

Під час уроку душі присутніх учителів пронизав переспів вірша-каліграми поета Гійома Апполінера «Зарізана голубка та водограй»,  написаний Омельчук Катериною, претенденткою на медаль, яка використала у своїй роботі події сьогодення. Катерина згадала імена загиблих жителів Рожищенського району в зоні АТО, зокрема Олександра Плоцидима.

Старшокласники провели паралель між двома століттями і висловили сподівання народів минулого і теперішнього часу на мир та запустили білу голубку як символ Миру.

 

Відповісти