Семінар учителів математики.

, , Коментувати

23 січня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м. Рожище відбувся семінар учителів математики. Були запрошені керівники освітніх округів району з предмета «математика» та вчителі шкіл міста. Тема семінару: «Формування ключових компетентностей на уроках математики в умовах Нової української школи».

Учасники семінару відвідали інтегрований урок у 6 класі за темою «Модуль числа» ( вчитель Жиленкова Т.М.).

Про особливості реалізації основних положень Концепції «Нова українська школа» виступила методист Рожищенського районного методичного кабінету Мізюк С.М.

Для присутніх вчитель вищої категорії Жиленкова Т.М. провела майстер – клас «Орігамі на уроках математики», адже у математиці є своя краса, як у поезії та музиці.

Заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м.Рожище Гринюк І.А. презентувала роботу кафедри вчителів математики щодо формування ключових компетентностей на уроках математики в умовах Нової української школи. Адже саме у загальній структурі професійної компетентності педагога математична компетентність є умовою цілеспрямованої роботи над собою, розвитку особистісних рис та професійних якостей вчителя.

 

Відповісти