Дорогі освітяни!

, , Коментувати

Рік, що минає, був непростим: насичений знаковими подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він збагатив нас новим  життєвим досвідом, зробив сильними і згуртованими.

Новий рік має стати часом реалізації освітньої реформи в районі, надзвичайно важливої  для подальшого розвитку освіти України. Її успіх залежить від нашої витримки, порозуміння, злагоди й довіри. Лише об’єднавшись, ми досягнемо успіхів.

Переконаний, що, не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє.

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і радісна. Тому дозвольте від щирого серця привітати Вас з Новим роком та Різдвом Христовим і побажати міцного здоров’я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і злагоду.

Новий рік – це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін.

Щиро вірю – 2018 рік буде успішним для кожного з нас. Спільно ми зможемо успішно вирішувати найсерйозніші завдання, будемо терпимі і толерантні один до одного, щоденною працею перетворювати мрії у реальність.

Бажаю всім новорічних див, бадьорого настрою. Хай колядники засіють у кожному домі добро і злагоду, а Боже благословення береже Ваші сім’ї, близьких та друзів.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою, начальник відділу освіти та молоді                         Ігор Кузава

 

Відповісти