Семінар заступників директорів шкіл

, , Коментувати

13 грудня 2017 року в ЗОШ І-ІІст. с. Уляники відбувся семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи на тему «Формування ключових  життєвих компетентностей під час організації освітнього процесу в сільській малокомплектній школі». Семінар відкрив завідувач Рожищенським РМК Сидорук В.А. У своєму виступі наголосив на ключових компетентностях відповідно до Закону України «Про освіту» та Концепції  Нової української школи.

З презентацією школи  виступив директор школи  Медвідь Р.А. Ничипорук О.М, заступник директора школи з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІ ст. с. Уляники поділилася досвідом роботи щодо організації освітнього процесу в сільській малокомплектній школі та формування ключових життєвих компетентностей. Вчитель української мови та літератури  Пархомук Т.М наголосила на продуктивній компетентності  як складовій розвитку креативної особистості засобами української мови та літератури.  Грищенко Н.М,  методист РМК значну увагу приділила Державному стандарту початкової загальної освіти, спрезентувала модельну освітню програму.

У роботі семінару взяв участь заступник начальника відділу освіти та молоді Масюк В.С. Він наголосив на організації ЗНО у 2018 році.

Учасники семінару мали можливість відвідати уроки у 3 класі  «Основи здоров’я» ( вчитель Чачанко  М.В) та у 4 класі «Англійська мова» (вчитель Приходько Н.І.) . На завершення семінару відвідали «Андріївські вечорниці», підготовлені школярами, під керівництвом Рудь Л.І, педагога організатора навчального закладу с. Уляники.

 

 

 

 

Відповісти