Подарунок з нагоди ювілею

, , Коментувати

2017 рік характеризувався напруженою роботою, спрямованою на зосередження усіх наявних організаційних та фінансових ресурсів для створення умов рівного доступу до здобуття якісної освіти, покращення матеріально-технічного стану освітніх закладів. В районі впроваджувалися заходи, спрямовані на розвиток освіти та створення належних умов навчання і виховання дітей.

Нещодавно, заклад загальної середньої освіти   с. Топільне з нагоди золотого ювілею отримав подарунок – новий дах. Тепер Топільненську школу не впізнати. Багато років будівля потребувала ремонту. До цього часу дах був вкритий старим шифером, пошкоджений у кількох місцях і давно потребував заміни.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та коштів районного бюджету виконано роботи: замінено дерев’яні конструкції,  старий шифер на сучасний металопрофіль, встановлено водостічні системи.

Для капітального ремонту даху  було виділено 1000000 грн.  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  та 167998 грн. з районного бюджету. Будівельні роботи  здійснювала підрядна організація ПП «Захід–торгобуд».

Нарешті вирішена багаторічна проблема школи. Діти і вчителі задоволені тим, як змінилася  школа. Вони щороку сподівались на допомогу. І ось цей час настав, адже світ не без добрих людей.

Учні і педагогічний колектив ЗОШ І-ІІІ ст. с.Топільне, відділ освіти та молоді райдержадміністрації висловлюють щиру подяку за розуміння проблеми та підтримку Народному депутату України Сергію Мартиняку, керівникам району та депутатам Рожищенської районної ради.

Загалом у 2017 році завдяки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та коштів районного бюджету відділу освіти та молоді райдержадміністрації вдалося залучити кошти на три заклади освіти, на суму 1829198 грн. Крім робіт у навчальному закладі с.Топільне завершили роботи по реконструкції котельні школи І-ІІ ст. в с. Пожарки (350200 грн.) та  встановили додатковий котел у школі І-ІІІ ступенів с. Крижівка (314000 грн.).

 

Відповісти