У Залісцях відкрили садочок

, , Коментувати

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед  місцевою владою, адже як зазначив глава уряду Володимир Гройсман – «Черги в дитячі садки неприпустимі, ніхто не має права з дитинства привчати українців стояти в чергах. Ми повинні до 2020 року повністю забезпечити дошкільнят місцями у ДНЗ та ліквідувати черги. Це абсолютно реальне завдання, яке має бути виконане спільно з місцевими органами влади. Надіюсь, що за державної підтримки та доброї волі міського, селищного, сільських голів, нам спільно вдасться вирішити дану проблему у найближчі роки».

13 грудня 2017 року жителі села Залісці чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається як день відкриття оновленого  дитячого садка. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кулі, схвильовані батьки, почесні гості і велика кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев, голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, заступник голови облдержадміністрації  Сергій Кошарук, голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська, голова Рожищенської районної ради Андрій Музика, начальник відділу освіти та молоді райдержадмініністрації Ігор Кузава, голова Копачівської об’єднаної громади Олександр Совтис, директор будівельної організації ТзОВ «Луцьккомунбуд» Ігор Швець.

З початку свого існування, а це 1979 рік, заклад працював у форматі ясел-садка, однак згодом був ліквідований. Відновив свою роботу лише у 2007-му. Тоді ж створили групу лише з короткотривалим перебуванням дітей, а з 2013-го розпочали, безпосередньо, реконструкцію самої будівлі.

Заклад розрахований на 35 дітей. У ході виконання робіт  утеплено фасад, встановлено енергозберігаючі вікна, змінено дах на металочерепицю, проведено оздоблювальні роботи. Окрім того, збудували котельню на два твердопаливні котли, облаштували під’їзд.

« Зараз у нас працює одна різновікова група, що налічує 19 діток, заяв на відвідування садка ще багато. Потреба у дошкільному заклад, звичайно є, тим паче, що умови перебування у закладі стали ще кращим», зазначила завідувач садка Оксана Нікітюк.

Загальна кошторисна вартість об’єкта, за цінами жовтня поточного року, склала 4 млн 627,166 тис. грн. Для роботи у 2017 році залучено кошти Державного фонду регіонального розвитку, у розмірі  1 млн 250 тис. грн. та районного бюджету – 139 тис. грн. Генеральним підрядником стало товариство з обмеженою відповідальністю «Луцьккомунбуд».

Символічний ключ від нового дошкільного закладу дітям передав директор ТзОВ «Луцьккомунбуд» Ігор Швець. Прикметно, що цьогоріч виповнюється 38 років, як до садка прийшли його перші вихованці. Нині ж – час нового покоління та майбутніх досягнень маленьких вихованців.

Вихованці школи та дошкільнята продемонстрували гостям свята свої музичні таланти та вміння.

 

Відповісти