Герої не вмирають !

, , Коментувати

Сьогодні багато земляків бере участь у неоголошеній війні на Сході нашої держави, яка забрала не одне життя воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Життя Олександра Мельничука завжди буде прикладом для земляків, бо вдивляючись в обличчя померлого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів. Герої – не вмирають, але пам’ять про них – вічна. Нащадки повинні знати і пам’ятати своїх синів, які захищали і захищають рідну країну.

12 грудня в селі Копачівка відбулося відкриття дошки померлому учаснику АТО Олександру Мельничуку. Відомо, що військовослужбовець народився 30 грудня 1975 року в селі Тростянка Рожищенського району. Був призваний на службу під час третьої хвилі мобілізації, в 92 ОМБР служив водієм, мав звання молодшого сержанта. 16 червня 2016 року помер від хвороби серця  під час служби в районі с. Нижньотепле, Станично-Луганського району, Луганської області.

Встановили меморіальну дошку на фасаді Копачівської ЗОШ. Участь в церемонії відкриття взяли представники органів виконавчої влади, рідні загиблого, побратими, школярі та педагоги.

Пригадав шкільні роки Олексндра Мельничука директор Копачівської ЗОШ Іван Космін.

Пам’ятаю Олександра ще дитиною, коли він грався на шкільному подвір’ї. Пройшли роки, він віддав життя за нас з вами на сході, за мир в України. Педагоги та учні школи повинні завжди знати своїх героїв в обличчя, пам’ятати їх подвиг. Ми робимо все, щоб наші нащадки шанували пам’ять полеглих. Окрім меморіальної дошки, в школі діє музей краєзнавства та куточок, де кожен може дізнатися про подвиг Небесної Сотні та полеглих на війні рожищан, — зауважив Іван Космін.

У  відкритті меморіальної дошки взяв участь заступник начальника відділу освіти та молоді райдержадміністрації Василь Масюк.

Вічна пам’ять про Героїв буде вічно жити у наших серцях.

 

Відповісти