У Рожищенському районі відбувся обласний семінар методистів з трудового навчання.

, , Коментувати

7 грудня 2017 року  на базі шкіл Рожищенського району відбувся обласний семінар методистів з трудового навчання районних (міських) методичних кабінетів на тему Організація проектно-технологічної діяльності учнів на уроках трудового навчання в умовах Нової української школи”. Відкрив семінар методист  відділу фізико-математичних наук ВІППО Варемчук В.Я.

Про сьогодення  та перспективи розвитку освіти району розповів начальник відділу освіти та молоді  Кузава І.Б . Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами  у районі змістовно поділився Сидорук  В.А.

Практичну частину семінару було  розпочато в Рожищенському НВК № 4 з огляду презентації навчального закладу.  Цікаву виставку щодо організації освітнього процесу з обслуговуючих видів праці представила Шрай З.С., вчитель трудового навчання цієї школи.

У Рожищенському Будинку дитячої творчості оглянули виставку декоративно-вжиткового мистецтва (керівник Мура С.Б).

Гостинно зустріла учасників  обласного семінару ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ворончин. Директор школи Демчук К.М представила презентацію свого освітнього закладу. Досвідом  роботи щодо організації освітнього процесу з технічних видів праці поділився Демчук О.І., вчитель трудового навчання. Учасники семінару мали змогу оглянути школу, виставку дитячих проектів, дидактичних та методичних матеріалів. В обговоренні семінару звучали слова подяки методистів про належну організацію роботи з вчителями трудового навчання в Рожищенському районі. Всі  приємно вражені побаченим.

 

Відповісти