Вихованці БДТ – переможці Міжнародного конкурсу!

, , Коментувати

Із перемогою з Міжнародного  фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий парад —  2017»,  що проходив 25-26 листопада у місті Львові повернулись вихованці Рожищенського Будинку дитячої творчості, які вже третій рік поспіль беруть у ньому участь. Цього року Рожищенський край представляли: Зразковий ансамбль танцю «Росинка» (керівник –  Ковальчук А.А.), вокальний квартет «АКВА» студії вокального і сольного співу «Зорепад» (керівник – Семера Л.Л.), ансамбль гітаристів «Ad libitum» (керівник – Сіробаба І.С.) і в номінації «Оригінальне мистецтво» — Новосад Антон, керівник Зразкового ансамблю народної музики «Байда».

Вцілому  у фестивалі-конкурсі брало участь 192 учасники з України та із-за кордону. За умовами конкурсу,  кожен учасник у своїй номінації представляв два різножанрові твори.

Міжнародне журі одноголосно, із найвищою оцінкою 10 балів, за кожен виконаний твір (гра на акордеоні) присудило І місце Новосаду Антону, І місце – Зразковому ансамблю «Росинка», І місце – вокальному квартету «АКВА», ІІ місце — «Ad libitum».

Вітаємо переможців!

 

Відповісти