Семінар-практикум завідувачів ДНЗ «Патріотичне виховання дошкільнят»

, , Коментувати


15 березня 2017 року на базі Кременецького ДНЗ Рожищенським РМК проведено семінар-практикум для завідувачів дошкільними навчальними закладами району на тему «Патріотичне виховання дітей дошкільного віку в умовах сільського дошкільного закладу».

Відкрила семінар керівників ДНЗ методист з дошкільної освіти Рожищенського РМК Леся Тусевич, яка надала методичні рекомендації щодо організації національно-патріотичного виховання дошкільнят відповідно до парціальної програми «Україна- Моя Батьківщина».

Під час роботи семінару завідувач Кременецьким ДНЗ Олена Ткачук представила досвід роботи у вигляді презентації щодо організації роботи з даного питання у дитячому садку.До уваги учасників заходу було запропоновано перегляд навчальних занять з дітьми у групах раннього, середнього та старшого дошкільного віку.

Хороший настрій та позитивні емоції подарували учасникам семінару вихованці Кременецького ДНЗ під час виховного заходу «Ми діти твої Україно».

Районний захід не залишився без уваги місцевого органу самоврядування. Участь у семінарі прийняв голова Кременецької сільської ради Леонід Хведчак. У своєму виступі керівник громади розповів про співпрацю адміністрації дошкільного закладу з місцевим самоврядуванням та підкреслив велику роль дошкільної освіти у формуванні майбутніх громадян України.
 

Відповісти