Семінар організаторів учнівського колективу «Плекаємо патріотів»

, , Коментувати


У п’ятницю, 10 березня, на базі Рожищенського НВК №4 пройшов семінар педагогів-організаторів на тему «Плекаємо патріотів».

Педагог-організатор Наталія Янчинська поділилася досвідом роботи на тему «Зміст, форми, засоби виховання патріотизму під час організації позакласної та позашкільної виховної роботи у Рожищенському НВК №4». Адже провідною ідеєю учнівського самоврядування з питання національно-патріотичного виховання є формування у дітей та молоді патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності.

Учні створювали асоціативний ланцюжок до слова «патріотизм», визначали риси справжнього громадянина України, презентували моделі держав своєї мрії, визначали дії, які необхідні для практичної реалізації тих завдань, що стоять перед нашою молодою державою.

Підводячи підсумки, школярі висловлювали думки про те, що саме від них, їхнього навчання, праці залежить майбутнє України, і саме їм, як молодим громадянам, своїм натхненням, талантом втілювати в життя мрії про розбудову нашої країни.

Заключним етапом семінару був огляд навчально-методичної бази кабінету педагога-організатора. Гості розглядали матеріали з досвіду роботи, ділилися своїми напрацюваннями.

Сподіваємося, що усі присутні отримали від семінару гарний настрій та приємні враження.
 

Відповісти