Нарада відділу освіти та молоді райдержадміністрації

, , Коментувати


У зв’язку з поширенням у соціальних мережах груп, які спонукають дітей до самогубства через участь в інтернет-іграх: «Синій кит», «Тихий дім», «Біжи, або помри», та із зростанням кількості учасників даних ігор із числа учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 3 березня 2017 року у відділі освіти та молоді райдержадміністрації відбулась нарада з заступниками директорів з виховної роботи ЗОШ району, шкільними психологами, соціальними педагогами, на тему: «Попередження суїцидних проявів в учнівському середовищі».

Роботу наради розпочали працівники сектору ювенальної превенції Рожищенського відділення поліції: начальник районного сектору з ювенальної превенції Рожищенського відділення поліції – Петро Павлюк та старший інспектор — Андрій Торожнюк, з перегляду відео-фільмів на дану тематику та лекції-бесіди.

На нараді виступили: методисит РМК — Валентина Войтович, директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді – Олег Шварцкоп; соціальний педагог обласного реабілітаційного центру – Наталія Савонюк; шкільний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Рожище – Галина Стасюк; заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Рожище – Лариса Свистунова.
 

Відповісти